Nasza

Misja

Naszą misją jest wspieranie, pomaganie i edukowanie naszych klientów w dziedzinie zdrowego ciała, masażu i fizjoterapii.

Co robimy?

Kogo zapraszamy?

01

Do naszego gabinetu zapraszamy osoby borykające się z bólem układu szkieletowo-mięśniowego, ze zwyrodnieniami stawów i kręgosłupa. 

02

Sportowców potrzebujących rozluźnienia po przetrenowaniu czy wzmocnieniu mięśni. 

03

Kobiety w ciąży, po porodzie, po CC, przy bolesnych miesiączkach czy stosunkach na fizjoterapię uroginekologiczną. 

04

Osoby zajmujące się problemami z wydajnością wody w działaniu, osoby cierpiące na zaburzenia snu, ból głowy, wskaźniki na silny i ciężki stres. 

05


Kobiety, które wierzą w moc manualnych i naturalnych technik liftingujących twarz.
A także na zabiegi pielęgnacyjne na ciało, które odżywiają wygląd i gładkość skóry.

Firma Centrum Masażu i Fizjoterapii- Zdrowy Masaż- Kamila Połoszynowicz-Pinar powstała w lipcu 2015 r. Początkowo jako mały jednoosobowy gabinet, w którym zaczęła kiełkować moja myśl o czymś większym i o rozpoczęciu współpracy z innymi terapeutami. Aktualnie dysponujemy trzema gabinetami, a zespół liczy siedem osób wraz z obsługą recepcji. Misja nadal pozostaje ta sama- dać jak najwięcej korzyści, ulgi i pomocy w każdej terapii klienta. Otwierając gabinet, miałam zawsze na uwadze przede wszystkim dobro każdego klienta i zapewnienie wysokiej jakości przeprowadzanych terapii. Zawsze chciałam pracować przede wszystkim manualnie i patrzeć na klienta w całości. Co oznacza całość? Połączenie stanu fizycznego z psychicznym człowieka, czyli tak zwany stan psychofizyczny. Oczywiście nie do każdego klienta ma to zastosowanie jak np. w przypadku sportowców.
Nasze gabinety cechuje przede wszystkim to, że pracujemy indywidualnie, nieustannie szukamy przyczyn wystąpienia dolegliwości bólowych czy schorzeń, staramy się doradzać jak poprawić funkcjonowanie naszego organizmu, ciała i umysłu. Nasi klienci czy pacjenci nie są pozostawieni samemu sobie.
W gabinetach panuje relaksująca i spokojna atmosfera sprzyjająca dobremu samopoczuciu. Już na samym początku przekroczenia progu naszego gabinetu dajemy odczuć, że zależy nam na poprawie Twojego stanu zdrowia i samopoczucia. Gabinety są przyjazne, tak aby każdy czuł się dobrze i swobodnie.
Jestem dumna z rozwoju gabinetu i świadomie polecam pracę wszystkich naszych terapeutów.
Wszyscy, zanim zaczęli pracować z naszymi klientami, odbyli odpowiednie minimum miesięczne szkolenia wewnętrzne, ale najważniejsze jest to, że każdy jest ambitny i chce rozwijać swoje pasje i wiedzę na temat pracy ludzkiego organizmu.
Każdy z Nas, mimo iż pracuje trochę inaczej, to z pewnością ma na uwadze przede wszystkim Wasze potrzeby.

Zapraszam serdecznie

Kamila Połoszynowicz-Pinar