Nasza

Misja

Naszą misją jest wspieranie, pomaganie i edukowanie naszych klientów w dziedzinie zdrowego ciała, masażu i fizjoterapii.

Co robimy?

Kogo zapraszamy?

01

Do naszego gabinetu zapraszamy osoby borykające się z bólem układu szkieletowo-mięśniowego, ze zwyrodnieniami stawów i kręgosłupa. 

02

Sportowców potrzebujących rozluźnienia po przetrenowaniu czy wzmocnieniu mięśni poprzez różnorodne techniki manualne i treningi medyczne. 

03

Kobiety w ciąży, po porodzie, po CC, przy bolesnych miesiączkach czy stosunkach na fizjoterapię uroginekologiczną. 

04

Osoby zmagające się problemami z zatrzymywaniem się wody w organizmie, osoby cierpiące na zaburzenia snu, bóle głowy, wskaźniki na silny i ciężki stres. 

05

Osoby, które wierzą w moc manualnych i naturalnych technik liftingujących na twarz.
A także na zabiegi pielęgnacyjne na ciało, które odżywiają wygląd i gładkość skóry.

Firma Centrum Masażu i Fizjoterapii- Zdrowy Masaż- Kamila Połoszynowicz- Pinar powstała w lipcu 2015 r. Początkowo jako mały jednoosobowy gabinet, w którym zaczęła kiełkować moja myśl o czymś większym i o rozpoczęciu współpracy z innymi terapeutami. Aktualnie dysponujemy trzema gabinetami, a zespół liczy siedem osób wraz z obsługą recepcji. Misja nadal pozostaje ta sama- dać jak najwięcej korzyści, ulgi i pomocy w każdej terapii klienta. Otwierając gabinet, miałam zawsze na uwadze przede wszystkim dobro każdego klienta i zapewnienie wysokiej jakości przeprowadzanych terapii. Zawsze chciałam pracować przede wszystkim manualnie i patrzeć na klienta w całości. Co oznacza całość? Połączenie stanu fizycznego z psychicznym człowieka, czyli tak zwany stan psychofizyczny.
Nasze gabinety cechuje przede wszystkim to, że pracujemy indywidualnie, nieustannie szukamy przyczyn wystąpienia dolegliwości bólowych czy schorzeń, staramy się doradzać jak poprawić funkcjonowanie naszego organizmu, ciała i umysłu. Nasi klienci czy pacjenci nie są pozostawieni samemu sobie.
W gabinetach panuje relaksująca i spokojna atmosfera sprzyjająca dobremu samopoczuciu. Już na samym początku przekroczenia progu naszego gabinetu dajemy odczuć, że zależy nam na poprawie Twojego stanu zdrowia i samopoczucia. Gabinety są przyjazne, tak aby każdy czuł się dobrze i swobodnie.
Jestem dumna z rozwoju gabinetu i świadomie polecam pracę wszystkich naszych terapeutów.
Wszyscy, zanim zaczęli pracować z naszymi klientami, odbyli odpowiednie minimum miesięczne szkolenia wewnętrzne, każdy jest ambitny i chce rozwijać swoje pasje i wiedzę na temat pracy ludzkiego ciała i organizmu.
Każdy z Nas, mimo iż pracuje trochę inaczej, to z pewnością ma na uwadze przede wszystkim Wasze potrzeby.

Zapraszam serdecznie

Kamila Połoszynowicz-Pinar