Pakiety

Day SPA

Pakiety Day Spa

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety Day Spa. Wybierając jeden z naszych pakietów, można się zrelaksować, odprężyć i zapomnieć o natłoku obowiązków dnia codziennego. Do każdego pakietu oprócz zabiegów pielęgnacyjnych oferujemy pobyt w hotelowej strefie Spa (basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi) oraz dodatkowo możliwość zakupu obiadokolacji w hotelowej restauracji.

URODA

Jest to propozycja głównie dla Pań, które chciałyby przywrócić energię i blask swojemu ciału oraz zapewnić sobie chwilę wytchnienia i relaksu. Można skorzystać z oferty pojedynczo lub zabrać ze sobą siostrę, mamę, przyjaciółkę…

W ofercie:

Cena i czas trwania: zabiegi + pobyt w aqua 3h – 384 zł

RELAX

Oferta skierowana jest do osób, które potrzebują chwili pełnej relaksu i odprężenia. Można oddać się przyjemności samemu lub zabrać ze sobą bliską osobę.

W ofercie:

Cena i czas trwania: zabiegi + pobyt w aqua 3,5h – 334 zł

 

DLA ZAKOCHANYCH

Jest to pakiet dla dwojga bliskich sobie osób, które chcą wspólnie spędzić czas. Masaże wprowadzą w głęboki stan relaksu, a zabiegi zadbają o waszą cere.

W ofercie:

Cena i czas trwania: zabiegi + pobyt w aqua ok 4h – 716 zł

 

STANDARD

Pakiet jest odpowiedni dla każdego. Warto od czasu do czasu zapewnić swojemu ciału peeling oraz masaż dla zmęczonych mięśni.

W ofercie:

Cena i czas trwania: zabiegi + pobyt w aqua ok h – 324 zł