Strefa pielęgnacji i modelowania

ciała

Ekspresowy peeling 25 minut

Mechaniczne usuwanie obumarłych komórek. Rozjaśnia i wygładza skórę. Odświeżająco- nawilżający peeling całego ciała.

Peelingowy masaż 45 minut

Delikatne mechaniczne usuwanie obumarłych komórek. Rozjaśnia i wygładza skórę. Odświeżająco- nawilżający peeling całego ciała + masło na koniec.

Pielęgnacyjny zabieg na ciało

Zabieg głęboko nawilżający i odprężający. Peeling złuści stary naskórek rozjaśni i nawilży skórę. Maska na ciało działa ściągająco, regenerująco i oczyszczająco. Nadaje skórze jedwabistą gładkość i elastyczność. Zawiera sole mineralne i cenne mikroelementy. W jej skład wchodzą: kaolinit, krzem, glin, żelazo, magnez, cynk, potas, wapń i aluminium. Masaż na maśle zapachowym ulepsza krążenie, daje poczucie lekkości. Czas trwania 90 minut (peeling, masaż częściowy, maska (bodywraping) czas trwania 120 minut ( peeling, masaż całkowity, maska (bodywraping)

Fala uderzeniowa-modelowanie sylwetki/ rozstępy/blizny

W medycynie estetycznej delikatna radialna (promienista) fala akustyczna jest specjalnie zmodyfikowana na potrzeby leczenia cellulitu. Działanie fali uderzeniowej X-WAVE w redukcji cellulitu, ujędrnianiu ciała i walce z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej została niejednokrotnie potwierdzona w badaniach klinicznych. SKUTECZNOŚĆ ZABIEGU BTL X-WAVE zwiększa wykonanie go w serii w ilości i odstępach czasu wskazanych przez terapeutę. Na co możemy liczyć po takiej terapii? Po pierwsze ciało jest gładsze, skóra grubsza, bardziej jędrna. Wygładzają się nierówności – cellulit i rozstępy stają się praktycznie niewidoczne. Dodatkowo ciało w obszarze poddanym zabiegowi jest wyraźnie wymodelowane, znika nadmiar tkanki tłuszczowej. ZABIEGI BTL X-WAVE powodują też poprawę krążenia oraz zminimalizowanie tendencji do powstawania obrzęków. Partie ciała modelowania sylwetki: Udo przód / udko tył / pośladek/ brzuch / ramię. Jedna partia to np. przód ud