Strefa pielęgnacji

twarzy

Masaż twarzy klasyczny

Zabieg nadaje skórze sprężystość i poprawia jej witalność. Działa przeciwzmarszczkowo, regeneruje uszkodzenia i gwarantuje właściwą elastyczność i napięcie mięśni. Na masaż prosimy przyjść bez makijażu.

Masaż twarzy szklanymi kulami

Przyjemny i delikatny masaż. Lato jest okresem, w którym większość z nas cierpi na obrzęki będące skutkiem nieprawidłowego funkcjonowania układu żylnego i limfatycznego. Doskonałą metodą złagodzenia towarzyszących im dolegliwości jest masaż zimnymi kulami.

Masaż twarzy kamieniem jadeitowym

Kamień jadeitowy nazywany jest kamieniem młodości i nie bez powodu, ponieważ działa „liftingująco”. Pomaga poprawić kondycję skóry twarzy, redukuje napięcia oraz poprawia krązenie krwi

Masaż twarzy drenujący

Masaż twarzy z drenażem limfatycznym to zabieg odmładzający i leczniczy, zwalczający zmiany związane z wiekiem. Masaż przyspiesza stagnację przepływu limfy, usuwa szkodliwe substancje, nadmiar płynów. Sesje masażu drenażu limfatycznego poprawiają metabolizm tkankowy, stymulują produkcję elastyny i kolagen.

Masaż twarzy powięziowy

To technika masażu, która działa nie tylko na mięśnie, ale też na powięź otaczającą mięśnie (powłoki tkanki łącznej tworzące pochewki dla mięśni). Osobliwością tej metody jest to, że możliwe jest osiągnięcie całkowitego rozluźnienia jednego lub grupy mięśni znajdujących się w stanie skurczu (zacisk, napięcie). Powięź powierzchowna lub podskórna znajduje się pod warstwą tłuszczu podskórnego i to na nich oddziałuje masaż. Istotą tej techniki jest rozluźnienie napiętych mięśni i złagodzenie skurczów mięśni, które utrudniają przepływ limfy i krwi. W efekcie następuje poprawa kondycji i wyglądu skóry, wymodelowanie owalu twarzy, a także usunięcie bólów głowy. Do 45 lat – 6-7 sesji 2 razy w tygodniu / Od 45 roku życia, 7-12 sesji, 7 sesji 2 razy w tygodniu, kolejne – 1 raz w tygodniu. PRZECIWWSKAZANIA: skóra trądzikowa i podrażniona

Masaż twarzy ebonitem

Wskazania do stosowania miseczek ebonitowych: stres i przedwczesne starzenie się skóry, zmarszczki, odwodnienie, przebarwienia, rozszerzone pory, trądzik.
Zabieg pozwala:
• zmniejszyć głębokość zmarszczek,
• rozjaśnić ciemne plamy przebarwień,
• widocznie oczyszczają skórę i w łagodnej formie rozwiązują problem trądziku,
• zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych,
• zwężają pory i normalizują pracę gruczołów łojowych,
• przywrócić naturalny czynnik nawilżający skórę.

Masaż twarzy liftingujący

Całkowicie naturalna i nieinwazyjna forma liftingu i odmłodzenia twarzy, przy regularnych wizytach przynosząca wyraźne i długotrwałe efekty.

Zabiegi na twarz

Nawilżenie, Pielęgnacja, Cera problematyczna, Zabieg dla mężczyzn
Nawilżenie- Zabieg nadaje się do skóry bardzo suchej pozbawionej blasku, wymagającej intensywnego nawilżenia. Wyjątkowa kompozycja alg doskonale ją nawilży
Cera Problematyczna- Zabieg nadaje się do skóry problematycznej. Wykorzystany kolagen natywny GOLD doda ulgi na podrażnienia i stany zapalne. Zabieg uelastycznia i zmiękcza naskórek.
Pielęgnacja-Zabieg nadaje się dla zmęczonej, szarej z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Do zabiegu wykorzystana jest intensywna ampułka o silnym działaniu przeciwstarzeniowym i redukującym zmarszczki.
Dla Mężczyzn- Zabieg typowo skierowany do mężczyzn. Nadaje się do każdego typu cery. Kompleksowy krem wykorzystany w zabiegu przywraca nawilżenie, elastyczność oraz gęstość skóry. Stymuluje komórki do odbudowy.