Strefa

relaksu

Autorski masaż Relaks Antystres

Manualny masaż, który nadaje się dla każdego po ciężkim dniu, ma przynieść spokój psychiczny i dodać pozytywnej energii. To rewelacyjny masaż łączący w sobie tradycyjny masaż całego ciała z elementami stretchingu, technik masażu lomi-lomi, i elementy ayurvedy. Połączone techniki ze sobą są spójne i płynne. Poprawia się ruchomość stawów. W efekcie wstajemy z łóżka nie tylko dokładnie rozmasowani, ale także całe napięcie i ból znikają. Do wyboru ciepły naturalny olej, masło zapachowe lub naturalny wosk ze świecy, idealnie dobrane techniki wykorzystywane podczas masażu przeniosą Cię w magiczny nastrój, poczujesz się lepiej na długo i zapomnisz o problemach dnia codziennego.

Masaż czekoladowy

Masaż relaksacyjny całego ciała z użyciem prawdziwej czekolady o wysokiej zawartości kakao w połączeniu z bogatym masłem i olejami. Odpręży ciało, uspokoi myśli i zadba o skórę! Czekolada działa ujędrniająco, nawilżająco i antyoksydacyjnie.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż wykonywany jest przy pomocy relaksacyjnych technik masażu oraz rozgrzanych kamieni bazaltowych. Kamienie mają różną wielkość, aby dopasować się do zakamarków ciała, a ich ciepło wspomaga działanie rozluźniające, odprężającei regeneracyjne. Doskonały zabieg na przemęczone i obolałe ciało, szczególnie w chłodne dni!

Masaż bambusami

To masaż głęboko rozluźniający. Egzotyczna forma masażu relaksacyjnego całego ciała z wykorzystaniem pałeczek bambusowych różnych rozmiarów. W trakcie zabiegu wykorzystuje się takie techniki jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie. W trakcie masażu pałeczkami bambusowymi indywidualizujemy potrzeby pacjenta. W zależności od oczekiwanego efektu można działać pobudzająco bądź uspokajająco.

Masaż Ciała ebonitem

Lecznicze właściwości ebonitu znane są od dawna. Zastosowanie metody leczenia ebonitem pozwala na wytworzenie słabego pola elektromagnetycznego, które pojawia się podczas głaskania skóry ebonitem, pobudza reakcję ochronną organizmu. Sesja takiej terapii stymuluje procesy ochronne i regeneracyjne w komórkach oraz działa przeciwzapalnie. Również ten zabieg doskonale łagodzi napięcie nerwowe i jest polecany przy depresji i bezsenności u pacjentów neurologicznych. Ebonit podczas masażu stymuluje procesy życiowe komórek. Masaż mimo, że ma charakter relaksacyjny może być intensywny i miejscami bolesny. Mogą również na drugi dzień wystąpić lekkie siniaki.

Masaż tajski

Ciskanie odpowiednich punktów ciała oraz rozciąganie mięśni. Masaż może być wykonywany za pomocą palców, dłoni, przedramion, łokci, (kolan lub stóp). Powszechnie nazywany „Jogą dla leniwych”. Odbywa się na matach rozłożonych na podłodze, co pozwala na swobodne ruchy wokół masowanej osoby. Masaż wykonywany jest bez olejków, w wygodnym ubraniu.

Terapia dźwiękiem mis tybetańskich

To głęboko relaksujący zabieg, który porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu. To dźwięki mis, których subtelne tony mają niezwykłą siłę oddziaływania. To masaż dla każdego, kto chce doświadczyć piękna i harmonii w swoim życiu. Każdy dźwięk odbieramy nie tylko zmysłem słuchu, lecz także całym ciałem, dlatego też metoda masażu dźwiękiem, mimo swej delikatności, ma dużą siłę oddziaływania. Do zabiegu używane są specjalnie wyprodukowane misy o określonych tonach, które mają sprawdzony, dobroczynny wpływ na organizm. Ich wibracja jest przyjemna w odbiorze – przepływa przez tkanki, pobudzając do drgań każdą komórkę i regulując ich pracę. Choć ciągle mało jest stricte naukowych, medycznych badań na temat oddziaływania dźwięku mis tybetańskich na organizm człowieka, to jednak prawie trzydzieści lat pozytywnych doświadczeń związanych ze stosowaniem tej metody świadczy samo za siebie. Ze względu na głęboko relaksujące działanie, masaż pomaga uporać się ze stresem, lękiem, przemęczeniem, stanami obniżonego nastroju i negatywnymi emocjami. Poprawia zdolność koncentracji, wzmacnia pamięć i siły psychiczne, a zwłaszcza pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Masażyści wykorzystujący dźwięk, w tym również lekarze i terapeuci różnych profesji, potwierdzają skuteczność masażu dźwiękiem również w przypadku rozmaitych dolegliwości bólowych – głowy, brzucha, podbrzusza, karku, pleców, stawów, oraz mięśni.

Masaż głowy

Zabieg uwalnia od napięcia, które powoduje duże utrudnienia w przepływie krwi. Brak dobrego ukrwienia pociąga za sobą słaby efekt odżywczy cebulek włosa. Masaż głowy likwiduje ból, stan znużenia i zmęczenia oraz poprawia naszą koncentrację

Rytualny masaż stóp

Relaksująca kąpiel w soli poprzedzona masażem, sprawia, że cały zabieg daje ci poczucie ulgi, odciążenia i na długo nie będziesz pamiętać o zmęczonych stopach.

Access Bars®/ Access Bars Facelift®

Co kryje się pod nazwą Access Bars®?To 32 punkty na głowie, które po aktywacji mogą wspierać redukcję stresu i traumy zapisanych w naszym ciele i zwiększyć pozytywne nastawienie do życia. Poprzez delikatne dotykanie punktów Barsy stymulują pozytywną odpowiedź neurologiczną u otrzymującego sesję.Wydaje się, że wpływa ona na naturalną zdolność ciała dosamouleczenia i ułatwia zmiany psychologiczne wymagane do poprawy ogólnego dobrostanu.Efekty Access Bars zostały zweryfikowane naukowo, są unikatowe dla każdej osoby, A kolejne sesje różnią się między sobą u poszczególnych ludzi. Osoby, które doświadczyły BARS, mówią, że sesję przynoszą następujące zmiany:Poprawa zdrowia fizycznegoWiększa klarowność myśli i zmniejszenie stresuWzmocniona motywacja i łatwiejsza komunikacjaZnaczący wzrost uczucia radości, szczęścia z wdzięczności, życzliwości i pokojuGłębsza relaksacja i pozytywny wpływ na migreny i bezsennośćPoprawa zdrowia psychicznego: zmniejszenie objawów depresji, ataków paniki, ADD, ADHD, OCDWiększa świadomość intuicyjnaPotrzebujesz zmiany w życiu? Czujesz, że codzienność Cię przytłacza i jest Ci ciężko we własnym ciele i życiu?

Otwórz się na lekkość, jaka płynie z metody Access Bars!